O nás

Expresná preprava, špedícia, medzinárodná a vnútroštátna doprava tovaru každého druhu

Najlepsia kamionova preprava v europeSpoločnosť Avas trans, s.r.o. bola založená v roku 2007 so zameraním na zasielateľstvo, vnútroštátnu a medzinárodnú cestnú nákladnú dopravu.


Špecializujeme sa hlavne na kamiónovú prepravu a expresné prepravy s termínom dodania do 24 hodín po území Slovenska a celej Európskej únie. Aj keď je firma Avas trans, s.r.o. relatívne mladou firmou, opierame sa o dlhoročné skúsenosti z pôsobenia v oblasti dopravy. Sme pripravení realizovať vaše požiadavky 365 dní v roku, 24 hodín denne. Informáciu o pozícii vašej zásielky dostanete prakticky okamžite! Naši vodiči sú vybavení mobilnými telefónmi s ktorými komunikujeme nie cez SMS, ale výhradne telefonicky, pozícia niektorých áut sa dá sledovať satelitom.


Spoločnosť Avas trans, s.r.o. nevlastní žiadne vozidlá, naopak vytvorili sme sieť skúsených a spoľahlivých dopravcov, ktorí jazdia výhradne pre našu spoločnosť. Tým sa znižujú náklady na samotnú prepravu oproti spoločnostiam s vysokým počtom vlastných vozidiel a množstvom administratívnych zamestnancov. Aj preto sme schopní vám ponúknuť výhodnejšie podmienky ako konkurencia. Všetky auta majú platné poistenie tovaru CMR a aj samotná firma Avas trans, s.r.o. má Poistenie zodpovednosti zasielateľa.


Spoločnosť Avas trans, s.r.o. sa usiluje o udržanie súčasných a získanie nových zákazníkov uspokojovaním ich potrieb kvalitnými službami. Hlavná stratégia, ktorou sa firma riadi je realizovať transport a logistiku šitú na mieru zákazníka.